Kształt piersi u 18-latki

Witam(18 lat). Zastanawia mnie kształt moich piersi. Są małe( ale co do wielkości nie będę się wypowiadać)bardzo stożkowate a sutki wyglądają jak nadmuchane. Jest to strasznie nieestetyczne. Sprawiają wrażenie bardziej piersi otyłego chłopca niż osiemnastoletniej dziewczyny. A nie jestem gruba. Czy nabiorą one jeszcze jakiegoś kształtu czy pozostaną takie spiczaste?

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, niestety na podstawie samego opisu nie mogę odpowiedzieć na Pani pytanie. Konieczna jest wizyta u lekarza, aby ten po obejrzeniu Pani piersi będzie mógł określić występowanie lub nie jakiejś dolegliwości.