Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Która terapia jest bardziej skuteczna?

Witam, Od 9 lat choruje na depresje nawracajaca, obecny mam mam ciezki epizod depresyjny. Od jakiegos czasu zastanawiam sie nad terapia rtms oraz nad terapia mikropolaryzacja mozgu.. W moim przypadku to chyba ostatnia deska ratunku, skoro leki antydepresyjne nie dzialaja mino zmian i modifikacji dawek. Zwiazku z tym mam. Pytanie, ktora terapia jest bardziej skuteczna, nad ktora mozna sie powaznie zastanowic. Pochodze z okolic Warszawy i z tego co sie orietowalam rtms jest drozsza od mikropolaryzacji ale na zdrowie ma sie tylko. Jedno. I. Bez zdrowia nie. Ma nic.
KOBIETA, 28 LAT 3 miesiące temu

Kiedy należy zgłosić się do psychiatry?

Depresja bardzo utrudnia funkcjonowanie osoby w środowisku zawodowym, społecznym i prywatnym. Trzeba wiedzieć, kiedy jest moment na zgłoszenie się do specjalisty. O tym opowiada lekarz Zofia Antosik.

Witam! Obie metody terapii jako niestandardowe mają swoich zwolenników i osób sceptycznie nastawionych. Osobiście polecam Przezczaszkową Stymulację Magnetyczną, ale w ośrodku z pewnym doświadczeniem. Nie należy zapominać o tym, że po tych niestandardowych terapiach w znacznym odsetku leczonych wzrasta wrażliwość na leczenie farmakologiczne. Ciekawe są również doniesienia o esketaminie. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy