Które leki wpływają na Vibin Mini?
Witam ! Przez ponad 1m-c brałam Vibin mini wraz z innymi lekami, które mogły wpłynąć na działanie V.m. W 12 dni cyklu współżyłam z chłopakiem, 14 dnia byłam u ginekologa i dr wykonał usg i stwierdził, że jestem przed owulacją i przypisał mi receptę na Ellaone. Jednocześnie kazał odstawić Vibin aż do nastepnego krwawienia (za ok2 tyg). Krwawienie i objawy pojawiły się 3dni po wzięciu ellaone i odstawieniu vibinu (ten cykl liczył 17 dni). To krwawienie może być okresem i ciąża jest już wykluczona?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Na podstawie zamieszczonego opisu nie można wykluczyć ciąży. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test.