Kulka na mosznie

Witam! Zwracam się do Pana z pytaniem a zarazem wielką prośbą. Mianowicie od 2 dni na moim worku mosznowym pojawiła się kulka wielkości groszku. Jest ona widoczna, lecz znajduję się pod skórą. Kulka ta jest przyległa do moszny i odczuwam ból przy dotykaniu tego miejsca. Mam 20 lat i dopiero zacząłem swoje życie erotyczne, a już pojawiają się problemy... Poniżej prezentuję zdjęcia: http://i49.tinypic.com/2469w88.jpg http://tinypic.com/view.php?pic=2rmobbo&s=6 Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Trudno mi konkretnie ocenić czym jest ta zmiana bez bezpośredniego badania. Na załączonych zdjęciach (mało wyraziste) można przypuszczać, że zmiana guzkowa jest zaczopowanym gruczołem łojowym. Takie zmiany dość często powstają w takiej lokalizacji. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem. On po badaniu włączy odpowiedni sposób postępowania (zapewne leczenie miejscowe np. krem lub maść na bazie środka przeciwzapalnego i być może antybiotyku). Czasami wymagane jest leczenie zabiegowe czyli nacięcie lub wycięcie takiej zmiany. O wszystkim zadecyduje bezpośrednio dermatolog.