Kuracja hormonalna i przyjmowanie Atywii

Miesiąc temu przestałam brać antykoncepcję(krwawienie nie pojawiło się)a teraz mam kurację hormonalną(przed antykoncepcją również brałam tabletki ze względu na brak/nieregularny okres)-jeśli krawienie pojawi się,atywię brać mam od17-23dnia cyklu,a jeżeli nie pojawi się do35 dniato wtedy mam brać tabletki przez tydzień.Ale jednego nie wiem-jeżeli okres nie pojawi się i wezmę35 dnia(czyli tak jakby8dnia cyklu)tabletkę to traktować to jak dni17-23i kolejną dawkę przyjąć miesiąc później?

Renata GrzechociĹska

Proponuję skonsultować to ponownie z lekarzem przepisującym leczenie. Prawdopodobnie zamysłem leczeniam było to, że jeśli weźmie Pani tabletkę 35 dnia. To następna rozpocząć 17 dni po tej tabletce.

Renata GrzechociĹska

Przepraszam. To następna przyjąć 17 dnia cyklu. Czyli 9 dni po tej tabletce. O to mi chodziło.