Kurczowy ból brzucha z jednej strony

Witam Boli mnie brzuch z lewej strony od tygodnia nieraz jest tylko ćmiący mogę w miarę normalnie funkcjonować innym razem odczuwam kurczowy ból brzucha trwający około minuty. Nasila się falami co kilka minut. Innym razem boli mnie bardzo i promieniuje Zdarzają mi się również zaparcia z tym że zawsze je miewałam. Jestem po zabiegu usunięcia woreczka żółciowego jak również wyrostka robaczkowego miało to miejsce jakieś do 15 lat. Niedawno miałam anginę i brałam antybiotyk Doxycyclinum. Miałam r

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w powyższym opisie nie zawarła Pani sprecyzowanego pytania. W razie występowania tego rodzaju bólu proszę w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego/POZ. Konieczne jest przeprowadzenie badania lekarskiego aby można było coś stwierdzić.