Lamblioza w fazie przewlekłej a wątroba

Szanowny Panie Doktorze! Jak leczy się Lambliozę w fazie przewlekłej? Czy jest szansa wyleczenia z tego? Jak długo trwa terapia i czy leki nie powodują uszkodzenia słabej wątroby po przebytym w dzieciństwie zapaleniu wątroby? Wynik badania Giardia lamblia IgM sur. met.IIF-ujemny,a w IgG-dodatni. Borelioza IgG met.western-blot przy wskażniku IgG P41-dodatni, a ogólna interpretacja Borelioza IgG-ujemny,1 pkt.bo <5 punktów. Jak Pan interpretuje te wyniki? Pozdrawiam, Grażyna, lat 54

Złożone. Western Blot pokazuje tylko 80 %borelioz. Wątrobę bym sprawdził. syodiwalbym szerszy protokół p/pasozytniczymi. Tzn przed Tynidazolem na lamblia uzylbym Pyrantelum i vermox na większe pasożyty. Zmienił bym dietę na bezcukrowa i najlepiej z niskimi węglowodany mi i koniecznie dobre probiotyki