Laparoskopia z powodu guza jajnika i zawroty głowy

Witam. Jestem 4 dni po laparoskopii z powodu guza na jajniku. Cały czas męczą mnie zawroty głowy. Dużo odpoczywam, ale też staram się nie leżeć całymi dniami i się ruszać. Kiedy te zawroty miną i czy jest to normalne? Wystarczy, że dlużej posiedzę i się zaczyna. Drugie moje pytanie jest takie czy to normalne, że z jednej strony mam cięcie na ok. 3cm? Pozdrawiam

O ilość i wielkość cięć pytać należy operatora. Widocznie takie właśnie było potrzebne do wykonania bezpiecznego procedury. Zawroty głowy mogą byc związane z zastosowanym znieczuleniem i będą miały charakter przemijający. Dobrze, że nie przywiązała się Pani do łóżka, to absolutnie niezalecane.

Na wszystkie te pytania powinien odpowiedzieć operator!!! Ja mam za malo danych o przebiegu i efekcie końcowym operacji , abym mógł coś konkretnego odpowiedzieć!!! zż