Laparoskopowe usunięcie żylaków powrózka nasiennego lewego jądra
Witam, jestem 3 tygodnie po laparoskopowym zabiegu żylaków powrózka nasiennego lewego jądra. Na lewym jądrze zauważyłem że jedna z żyłek do niego przylega, jakby się z nim zrosła. Zastanawiałem się czy to nie jest jakiś guz i udałem się na USG jąder. Nie wykazało ono nic niepokojącego. Lekarz stwierdził tylko że powstało trochę płynu i że to normalne po operacji. Wizytę kontrolną u lekarza prowadzącego mam dopiero w kwietniu i zastanawiam się czy czekać. Czy ta żyłka to coś normalnego?

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Sugeruję jeszcze jakiś czas ( kilka tygodni) obserwować zmianę, dac czas na wygojenie, jeśli nie będzie poprawy ,wtedy udać się do lekarza.
Pozdrawiam