Larwoterapia po amputacji śródstopia

maz pod koniec wrzesnia przeszedl amputacje srodstopia rana byla zakazona mial larwoterapie ,pompe z opetrunkiem prozniowym w miejscu zakazenia tydzien po wypisaniu ze szpitala jest nadal ciemna ropa tyllllle ze nie smierdzi interesuje mnie czy to narmalne czy mozna na wlasny koszt kupic sobie do domu larwy mam pytanie czy one pomoga nie zaszkodza jak dlugo musza byc w ranie i jedyne co trzeba robic to polewac je sola fizjologiczna i jaki jest koszt zakupu gdzie zamowic .dziekuje za wszelkieinf

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

najlepiej nie eksperymentować ze zdrowiem i zgłosić się na larwoterapię prywatnie do specjalistów w tej dziedzinie. Jeśli rana ropieje oznacza to, że wciąż jest zakażona. Najlepiej zgłosić się z tą raną do lekarza POZ, który oceni jak się ona goi.

Pozdrawiam.