Laserowe usuwanie nadżerki a odpowiednie działania

Witam, ostatnie kilka tygodni miałam znaczny spadek libido, swędzenie, dyskomfort w trakcie stosunku i fale gorąca wewnątrz. Lekarz stwierdził u mnie nadżerkę, przepisał mi na 8 dni macmiror i umówił mnie na laserowe usuwanie. Chciałabym spytać czy to jest konieczne? Słyszałam dużo o możliwych powikłaniach, nawrotach, zbędności i wygórowanej cenie zabiegu, a także zakazie współżycia przez co najmniej miesiąc po zabiegu. Czy można nadżerkę zostawić a objawy powiązać z normalną infekcją?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak naprawdę zależy to od tego jak wygląda nadżerka, sądzę, że jeżeli lekarz badający zalecił powyższe leczenie to widocznie jest konieczne. Jeżeli ma Pani wątpliwości to proszę udać się do innego lekarza. Niestety konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć