Czy po zabiegu laserowego usuwania nadżerki się krwawi?

Mam nadżerkę którą lekarz chce usunąć laserem. Moje pytanie brzmi jak jest po zabiegu? Czy się krwawi ? Czego mogę się spodziewać? Niestety od lekarza dowiedziałam się nie wiele - tyle że nie boli, że 6tygodni abstynencji i że trwa bardzo krótko.

Lek. Tomasz Budlewski

Czas gojenia trwa około 2 tyg i sadze ze w tym czasie może wystąpić Np plamienie . Proszę dopytać jeszcze lekarza wykonującego zabieg o postepowanie po zabiegu