Lateralizacja rzepek kolanowych

mam duza lateralizacje obu rzepek -gorsza lewa , zwyrodnienie kolan. od 1 tygodniu noszenia wkladek wykonanych na zamowienie odczowam mocny bol lewego kolana. czy tak moze byc na poczatku noszenia wkladek,dodam ze biore zastrzyki ost do 2 kolan. w lewe dostalam juz 2 a w prawe 3 zastrzyki. przy mierzeniu wkladek zostalam poinformowana ze moga mnie bolec na poczatku lydki,kolana kregoslup, czy to prawda

Witam serdecznie. Rzeczywiście w pierwszych tygodniach stosowania wkładek mogą pojawiać się dolegliwości bólowe. Jest to związane z nową postawą, szczególnie gdy wcześniej sytuacji stawów nie była zbyt dobra. Takie dolegliwości powinny z czasem ustąpić.