Leczenie Cordarone arytmii komorowej

3,5 miesiące używałam Cordarone lecząc arytmię komorową.Od 2 tyg. lekarz Cordarone mi odstawił,pozostawiając mi Eleveon,Indix Combi,oraz dodatkowo Thyrozol,bowiem powstała nadczynność tarczycy.Dziś odebrałam wyniki badań krwi.Okazało się,że OB jest 50,ALT-54(norma33),AST-46(n. 32) oraz GGTP-48(n. 40). O czym te wyniki świadczą z poważaniem-Iwona.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wyniki badań wskazują na podwyższone stężenie enzymów wątrobowych. Pełna interpretacja zależy od wskazań do ich wykonania i obrazu klinicznego ( stan ten może być spowodowany przyjmowaniem leków lub zaburzeniem funkcji wątroby). Proszę skonsultować się z lekarzem zlecającym badanie, który dokona pełnej interpretacji. Pozdrawiam.