Leczenie endokrynologiczne i wynik TSH w ciąży

Witam. Od 2 lat leczę się endokrynologicznie. W czerwcu TSH wynosiło 3,93 zaczęłam przyjmować Letrox w dawce. Obecnie jestem w 5 tygodniu ciąży i TSH mam 3,40. Czy jest za wysokie czy mogło już negatywnie wpłynąć na rozwój ciąży?

Lek. Katarzyna Szymczak

Powinno być poniżej 2,5, wskazane zwiększenie dawki leku. Wpływ na dziecko jest ciężki do przewidzenia, ale raczej wszystko powinno byc dobrze.
Pozdrawiam