Leczenie infekcji pochwy a staranie o dziecko

Czy mogę zastosować globulki gynalgin mam swędzenie pochwy od kilku dni żadnych upławów nie mam stosowałam Clotrimazolum i używałam Tantum Roza.. Za 14 dni mam mieć okres, .. Czy po tej kuracji mogę od razu starać się o dziecko? czy trzeba czekać? bo dni płodne zaczną się od 4 stycznia

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest zdecydować o leczeniu. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.