Pieczenie i szczypanie po stosowaniu leków na infekcję pochwy

Doktor przepisała mi na infekcje pochwy tantum rosa i clotrimazolum- tabl. dopochw. Moje pytanie dotyczy działań nieporządanych- ciężko je stosować, gdyż zarówno przemywając tantum rosa jak i stosując tabletki dosyć piecze i szczypie- czy ja nie powinnam stosować tych środków? po tantum musiałam po jakiejś minucie już poprzemywać wodą, tak samo tabletki- nie da rady, żeby choć jedną zastosować do końca. Tantum poprzemywałam trochę 2 razy, biorę też biotyk.

Renata GrzechociĹska

Na początku kuracji może występować takie uczucie jeśli jednak uniemożliwia Pani normalne funkcjonowanie sugeruję udać się do lekarza w celu weryfikacji leczenia.