Grzybica pochwy u prawie czteroletniego dziecka

witam. moja niespełna 4- letnia córka prawdopodobnie ma grzybicę pochwy (tak stwierdził lekarz ginekolog). na majteczkach są żółte plamy a dziecko skarży się na swędzenie okolic intymnych i często się drapie). od dwóch tygodni stosujemy maść clotrimazolum ale nie widać poprawy. co jeszcze mogę zastosować aby wyleczyć tę przypadłość.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.