Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leczenie intensywnego trądziku u 17-letniej osoby

Trądzik Córka (17)ma bardzo intensywny trądzik od kilku lat , zaczęła brać tabletki koncepcyjne i jest mała poprawa i szansa na zagojenie jednak już ma straszne blizny ( czerwone ) co można zrobić ? Mieszkamy w uk na lekarzy nie możemy liczyć chyba ze poprosić o lek (jaki?) może kosmetyczka , jakie zabiegi ? Pozdrawiam
KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu

Czym charakteryzuje się trądzik różowaty?

Trądzik to nie tylko krostki, które pojawiają się podczas okresu dojrzewania. Może on przybierać również inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się, czym charakteryzuje się trądzik różowaty.

Nie da się przez internet leczyć trądziku u pacjentki, której się nie widziało na oczy. Nie zmienia tego fakt zamieszkiwania w Wielkiej Brytanii ani trudności w uzyskaniu tam porady lekarskiej. Trzeba pójść do dermatologa, jeśli terminy są długie, to i tak po odczekaniu pacjentka będzie potrzebowała pomocy. Albo proszę działać zgodnie z tamtejszym systemem ochrony zdrowia, albo zapraszamy do Polski.

0

Lekarze są wszędzie, należy tylko umówić sie do nich na konsultację!!!

Proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy