Leczenie kiły i gronkowiec

witam,obecnie lecze sie w kierunku kiły.w rowku zażołędziowym mam wrżoda,z wymazu wyszło że to gronkowiec zlocisty.badanie wr wyszło powtarzalnie reaktywne ,powtórzyłem badanie i ten sam wynik.co to oznacza czy jest to wynik dodatni ?jeśli tak to czemu nie pisze ze dodatni.wrżoda smaruje erytrocyną i tetracyklina .zarzywam tabletki doksycylina.co dalej?czy to kiła?"chodzi o te badanie wr?

Lek. Tomasz Budlewski

jezeli jest reaktywny to oznacza ze jest dodaitni. proszę kierowac się zalceniami lekarza prowadzacego