Leczenie nadciśnienia i nasilona niemiarowość serca

43 lata Leczone nadcisnienie (dzis 130/76): nedal 2,5 mg, tolura 40 mg. Brat o 2 lata starszy rozległy udar krwotoczny, ojciec zmarł na chorobę serca.Obecnie odczuwam nasiloną niemiarowość serca. Jakie badania nalezy przeprowadzic?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się do lekarza POZ, który wykona EKG oraz pokieruje dalszym postępowaniem.