Przeszywające bóle nóg

Witam.Mam pytanie zaczęły boleć mnie nogi w nocy tzn.jedna cała,od góry do dołu i to mnie budzi a ten ból jest przeszywający ale po jakimś czasie przechodzi.Czy powinnam iść z tym do lekarza? Jestem kobietą i mam 43 lata ,nie wiem czy to ma jakiś związek.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą mieć wiele przyczyn, w tym mięśniowe, neurologiczne, naczyniowe i wiele innych. Zdecydowanie proszę udać się do lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.