Leczenie nawykowego zwichnięcia stawu barkowego
Witam. Interesuje mnie zabieg związany z moją dolegliwością tj. nawykowym zwichnięciem stawu barkowego. W związku z czym chciałem zapytać od czego zacząć? Czy zrobić prześwietlenie,czy może usg stawu aby dokładnie ustalić która część stawu,ścięgna,kaletki czy może głowa kości nadają się do leczenia zabiegu. Dziękuję i pozdrawiam oraz życzę Szczęśliwego Nowego Roku

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy. Na podstawie badania lekarz zleci odpowiednie badania dodatkowe. Następnie zostanie ustalony plan leczenia. Do poradni ortopedycznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.