Leczenie niedoczynności tarczycy w ciąży

Mam37l.,7mies.temu bedac w ciazy przeszlam pelna diagnostyke kardiolog.,urolog.i endokrynolog.Stwierdzono niedocz.tarczycy,ktora lecze do teraz.Poza tym wszystko prawidlowe.Z uwagi na zageszcz.krwi zalecono mi przyjmowac dobowo min.2,5l plynow.Od pewn.czasu dokuczaja mi bole i obrzeki lydek(pajaczki i poczatki zylakow),obrzeki g.powiek i nieustepujace uciazliwe obrzeki palcow u rak.Co moze byc tego przyczyna?Zaznaczam,ze w 2pol.cyklu objawy sie tylko nasilaja,poza tym nie ustepuja wcale.Dziekuje
Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do endokrynologa być może niezbędne będzie ponowne badanie poziomu hormonów tarczycy. Takie zatrzxymywanie wody w organizmie może wystapić też przy przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych.