Leczenie niepłodności i wystąpienie krwawienia

Mam 33 lata.Leczę się w Klinice Bezpłodności.Jestem po 2 terapii hormonalnej-Puregon i Utrogest.Do wtorku biorę Utrogest dopochwowo.Wczoraj (01.05),czyli w 28 dniu cyklu (dł.mojego cyklu to średnio 32-35 dni),a 10 dni po owulacji(kontrolowanej przez lekarza) zaczęłam nagle krwawic.Nie jest to normalna menstruacja.Nie jest tak obfitą i ciemna jak zawsze.Bardziej delikatna i dużo jasniejsza.Dodam rownież,że strasznie bolało mnie wczoraj podbrzusze.Co myślec?

Piotr Pilarski

Podczas przyjmowania leków hormonalnych menstruacja może się różnić od tej występującej zwykle. Nie ma powodu do niepokoju.

Pozdrawiam.