Leczenie przy torbieli jajnika

Jakiś czas temu wykryto u mnie torbiel jajnika 7cm.Zrobilam badania,TSH w normie,prolaktyna przed tabletką 20,28, po 244,21. Ca-125 w normie.Zlecono mi leczenie Orgametrilem-10dni 2xdziennie.Zaraz po miesiączce miałam umówioną wizytę-po badaniu USG okazało się,że torbiel zmalała do kilkunastu mm.Czy jest to możliwe po tak krótkim leczeniu?Póżniej zalecono mi Luteinę 2x dziennie i Cyklodynon - 3 cykle.Odczuwam zmiany nastrojów,mdłości,zawroty głowy i osłabienie.Czy to może byc wywołane lekami?

- tak, może tak szybko to nastąpić jeśli torbiel tak mocno jest wrażliwa hormonalnie
Odczuwam zmiany nastrojów,mdłości,zawroty głowy i osłabienie.Czy to może byc wywołane lekami?
- tak, niestety takie mogą być skutki uboczne stosowania tych leków