Leczenie stulejki i możliwość obrzezania

Witam. Po stosunku seksualnym napletek zsunął się całkowicie i po kilku dniach wystąpił wyraźny obrzęk. Czy leczenie operacyjne stulejki jest możliwe po ustąpieniu obrzęku? Czy obrzezanie (czuję, że operacja stulejki nie rozwiąże mojego problemu) jest refundowane? Czy po delikatnym nacięciu napletka przez urologa w celu usunięcia obrzęku można uprawiać seks z użyciem prezerwatywy? Po ustąpieniu obrzęku rzecz jasna. Jak wygląda zabieg stulejki? Wykonuje go sam chirurg czy cała ekipa? Pozdrawiam

Po stosunku seksualnym napletek zsunął się całkowicie i po kilku dniach wystąpił wyraźny obrzęk.
- to objaw załupka, a nie stulejki
Czy leczenie operacyjne stulejki jest możliwe po ustąpieniu obrzęku?
- można operacyjnie wykonać operacyjną koreptę załupek, najlepiej po ustąpieniu obrzęku
Czy obrzezanie (czuję, że operacja stulejki nie rozwiąże mojego problemu) jest refundowane?
- tak
Czy po delikatnym nacięciu napletka przez urologa w celu usunięcia obrzęku można uprawiać seks z użyciem prezerwatywy?
- tak
Jak wygląda zabieg stulejki?
- na temat zabiegów stulejki jest bardzo dużo informacji w internecie, stron poświęconych temu problemami wraz z opisami zabiegów, proszę poszukać , znajdzie Pan na pewno wiele takich stron
Wykonuje go sam chirurg czy cała ekipa?
- sam chirurg, to prosty zabieg

Na wszystkie pytania odpowie lekarz wykonujący ew.operację! Ja , bez zbadania , nie jestem w stanie powiedzieć nic konkretnego! zż