Na czym polega plastyka napletka i boczne nacięcie wędzidełka?

Witam! Postanowiłem w końcu uporać się z problemem stulejki. Zdecydowałem się na całkowite obrzezanie jednak lekarz prowadzący zaproponował mi plastykę napletka i boczne nacięcie wędzidełka. Na czym polega ten zabieg? i czy istnieje możliwość nawrotu stulejki?
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Piotr Pilarski
79 poziom zaufania

Operacja ta polega na nacinaniu naklejka oraz wędzidełka a następnie zażywanie w taki sposób aby poszerzyć napletek. Po tej metodzie moze może wystąpić nawrót dolegliwości. 100% pewność uniknięcia nawrotu daje obrzezanie.

Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy