Leczenie tabletkami Accenocumanaro zakrzepicy

Witam. Mam pytanie odnośnie leczenia zakrzepicy. A dokładniej o alternatywe dla leczenia tabletkami accenocumanarol. Czy tak owa istnieje? Leczylem sie nimi jakieś dwa lata temu ale po pol roku ich używania lekarz specjalista w Holandii kazał przestać. Noszę tylko podkolanowke. W miedzy czasie konsultowalem sie z lekarzem specjalista w Polsce i ten z kolei po przeprowadzeniu badania dopplera powiedział ze stan żył nie jest dobry i ze powinienem brać te tabletki raczej juz do końca życia.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niestety, w związku z tym nie ma alternatywy. Należy także pamiętać, że zażywając Acenokumarol należy kontrolować INR, który powinien mieścić się w terapeutycznym zakresie między 2-3.