Leczenie trądziku kwasem salicylowym

Witam. Czytam wszystko o leczeniu tradziku i trafilem na niby skuteczny kwas salicylowy. Pusze niby,bo moj tradzic trwa latami,poczawszy od lat mlodzienczych, a mam juz 34 lata. Mam zatem pytanie. Czy ten kwas mozna nanosic bezposrednio na skskore, czyli oryginalny roztwor nie rozcienczajac z niczym? Jesli tak, to jaki procent stezenia bylby skuteczny na twarz i plecy zaatakowane lojotokiem. Dziekuje

Unikamy stosowania kwasu salicylowego bez nadzoru lekarza dermatologa. Wieloletnie trwający trądzik wymaga kompleksowego leczenia substancjami zewnetrznymi i ogolnymi , które mogą go radykalnie wyeliminować.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Witam. Proszę udać sie na konsultację do lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej.Po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiedni peeling medyczny jego rodzaj i stężenie do rodzaju krost i blizn.Jeśli będzie potzreba to lekarz przepisze terapię lekową.