Zastosowanie IPL, kwasu salicylowego i retinolu pirogronowego

jak wczesniej pisalam mam problemy z cera mam dziurki po tradziku pani w gabinecie zaproponowała mi oksy IPL kwas salicylowy retinol pirogronowy powiedziala ze napewno po tym bedzie lepiej nie ukrywala ze blizny nie zejda,ale cera sie poprawi, mam pytanie czy mam sie zdecydowac czy sprobowac pojsc gdzie indziej

Wymieniła Pani szereg zabiegów i każdy z nich może pomóc Pani cerze. Oczywiście nie wszystkie naraz. Cykl zabiegów z wykorzystaniem różnych metod powinien pomóc w zależności od stanu wyjściowego. Bez zobaczenia Pani trudno jest określić na ile te zabiegi (i które konkretnie)mogą pomóc.

Sposób leczenia przy współistniejących ze soba problemach skórnych, które Pani ma, dobierany jest indywidualnie przez lekarza w zależności od ich rodzaju, wielkości, głębokości (blizny), umiejscowienia oraz czasu jaki upłynął od ich powstania. Do najskuteczniejszych skojarzonych metod w ich usuwaniu należą głebokie peelingi lekarskie, mezoterapia, kwas hialuronowy, radiofrekwencja, laseroterapia. Po konsultacji i pierwszym zabiegu mozna ocenić jak dostosować optymalną kurację dla Pani skóry.