Lejek ulega intensywnemu wzmocnieniu kontrastowemu, bez cech przemieszczeń w MR przysadki
Witam, Pani Doktor robiłam dzisiaj MR przysadki mózgowej, przysadka ma wielkośc 19mm x 10mm x 6mm, Po podaniu kontrastu ulega niejednorodnemu wzocnieniu kontrastowemu z widocznymi punktowymi obwodowo ułożonymi obszarami, ulegającymi słabszemu wzmocnieniu. Lejek ulega intensywnemu wzocnieniu kontrastowemu, bez cech przemieszczeń. Czy wynik badanie jestdobry? dziękuje

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, wynik nie wskazuje na obecność nieprawidłowych zmian rozrostowych w obrębie przysadki. Zalecam konsultację z lekarzem zlecającym badanie. Pozdrawiam