Niejednorodne wzmocnienie kontrastowe przysadki mózgowej

Chciałabym dowiedzieć się co znaczy niejednorodne wzmocnienie kontrastowe przysadki mózgowej bez wyodrębniających się zmian ogniskowych?

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie powyższego opisu niewiele można powiedzieć. Konieczne jest uzyskanie dodatkowych informacji, a także wykonanie badania lekarskiego. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.