Proszę o interpretację badania RM przysadki mózgowej

We wcześniejszych badaniach wychodziła 3 mm zmiana że znakiem zapytania. Proszę o interpretację najnowszego wyniku "Badanie RM przysadki mózgowej wykonano w obrazach T1iT2 zależnych, w płaszczyznach strzałkowych i czołowych przed i po dozylnym podaniu środka kontrastowego. W porównaniu z poprzednim badaniem obraz nie uległ zmianie. Przysadka mozgowa niepowiekszona, nie unosi przepony siodła. Po podaniu środka kontraktowego przysadka mózgowa wzmocniła się nieco niejednorodnie, bez jednoznacznie wyodrebniajacych się zmian Lejek przysadki nieposzerzony, położony posrodkowo, jednorodne wzmocnił się po podaniu środka kontrastowego. Skrzyżowanie nerwów wzrokowych niezmienione. Obraz mozgowia w zakresie objętym w badaniu niezmieniony"

Dzień dobry, proszę udać się do lekarza zlecającego badanie, porówna on poprzednie i obecne badanie oraz na podstawie Pani dolegliwości zaleci najlepsze postępowanie. Obraz może wskazywać na mikrogruczolaka, ale nie musi.