Interpretacja wyniku badania MR przysadki mózgowej

Dzien dobry. Bardzo proszeo o interpretacje wyniki mr przysadki mozgowej. (...) W badaniu dynamicznym przysadki w 1 min. widoczny opóżniony naplyw od strony lejka po stronie prawej, w obrazie póżnym po 2 i 3 min od podania kontrastu uwidoczniono jednorodne zakontrastowanie gruczołu. Mikrogruczolak w porownaniu do poprzedniego badania powieszyl sie do rozmiaru ok. 6mm( poprzednio 5mm). Choruje takze na hashimoto. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.