Leki na infekcję intymną a planowanie ciąży

Witam!Od dwóch miesięcy staramy się z mężem o drugie dziecko-bezskutecznie.Wczoraj po wizycie ginekologicznej otrzymałam dwutygodniową terapię betadine na wykrytą infekcję,po zapoznaniu się z ulotką inf.zrozumiałam,że przy leczeniu tym specyfikiem zajście będzie niemożliwe.Czy istnieje inna możliwość leczenia nie wykluczająca zapłodnienia..i co z probiotykami przy przyjmowaniu takich leków.Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Do czasu wyleczenia infekcji powinna Pani wstrzymać się od starań o ciążę! Proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego.