Leki na nadciśnienie i na fobię społeczną

Witam mam 26 lat leczę się na nadciśnienie biorę prestarium 5 i tertens AM 1,5 mg 10 mg po 1 całej rano i prestarium 1 cała wieczorem. Oprócz tego leczę się na fobie społeczną lekiem Parogen połówka tabletki rano i od kilku dni wieczorami pali mnie w przełyku czuję ostrość do samego żołądka nie umiem przez to zasnąć pomóżcie Panie i Panowie specjaliści z serca dziękuję!!!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem choroby refluksowej. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który wdroży właściwe leczenie (tj. preparat z grupy IPP).