Czy mogę przyjmować w taki sposób te leki?

Witam ! Lekarz stwierdził u mnie depresje i stany lękowe. Przepisał mi 1 tabletkę parogen 25 mg rano i wieczorem egzyste 75. Po przyjęciu parogenu rano mam straszne zawroty głowy i senność. Czy mogę przyjmować parogen wieczorem razem z egzysta? Mój psychiatra przebywa na urlopie więc nie mam możliwości zapytać co o zdanie.

Witam! Reakcja organizmu na przyjmowany lek zależy od osobniczej wrażliwości. Generalnie zalecane jest przyjmowanie Parogenu rano, jednak przy problemach opisanych przez Panią można przenieść na wieczór. Powodzenia W. Łuczkowski.