Dlaczego źle się czuję po lekach od psychiatry?

Od kilku dni przyjmuję leki przepisane przez psychiatrę na zaburzenia depresyjno-lękowe zdiagnozowane w jej gabinecie. Proszę o ocenę czy takie połączenie rzeczywiście ma szansę mi pomóc i czy jest bezpieczne? Jak na razie czuję się fatalnie po przyjęciu tych leków. Dawkowanie: Lafactin 75 mg - rano, Dutilox 60 mg po południu (do godz. 16:00), wieczorem Ketrel 25 mg i Trittico 50 mg

Witam! Leki przeciwdepresyjne wymienione przez Panią zaczynają działać dopiero po 2-4 tygodniach ich przyjmowania. Nieco dziwi polipragmazja zastosowana przez lekarza, ale widocznie ma doświadczenie w podawaniu trzech leków p/depresyjnych plus neuroleptyk atypowy. Tak, czy inaczej na działanie trzeba jeszcze poczekać. Powodzenia i cierpliwości W. Łuczkowski.