Dlaczego źle się czuję po lekach na serce?

Byłam w szpitalu i zdiagnozowano u mnie ciśnienie. Lekarz przepisał Nedal 4 mg, Hydrochloritazidum 12,5 oraz Kaldyum które mam brać 1 raz dziennie. Zaobserwowam za po tych lekach czuje się bardzo źle. Czy mogę je odstawić i przyjmować wyciąg z jemioły który bardzo mi pomaga Ciśnienie: Po zastosowaniu Nedalu, Hydrochloritazidum oraz Kaldyum 186/118 tętno 89 Po zastosowaniu wyciągu z jemioły moje ciśnienie następujące: 136/91 tętno 65,. 138/96 tętno 80 Będę wdzięczna za odpoeiedzi

Proszę nie odstawiać leków na własną rękę. Jeśli źle toleruje pani przepisane leki, proszę udać się do lekarza rodzinnego w celu modyfikacji leczenia nadciśnienia tętniczego.