Czy można łączyć Fluoksentynę i Trittico?

Witam, czy mozna przyjmowac trittico w ilosci 25 lub 50 mg, glownie na sen i przeciwlekowe oraz na wzmocnienie dzialania na nerwice natrectw fluoksetyny? czytalem ze moze on wzmacniac dzialanie przeciwdepresyjne fluo, a fluo moze pobudzac bardziej dzialania niepozadane trittico. Wiec jak to w koncu jest?

Witam! Zazwyczaj łączenie tych leków daje efekt pozytywny, jednak opisano również przypadki niekorzystne. Zatem można je przyjmować łącznie, jednak należy pamiętać o możliwości gorszego efektu! Powodzenia W. Łuczkowski.