Czy to są normalne objawy?

Witam, od 6 dni biorę lek Elicea 5 mg (od jutra 10 mg) z rana oraz Trittico CR na noc. Zauważyłam, że po kilku godzinach od wzięcia pierwszego leku mocno trzęsą mi się ręce, delikatnie szczęka i szybko bije mi serce. Czy to normalne objawy i po czasie się uspokoi?

Witam! Leczenie lekami z Grupy SSRI i SNRi wymaga od osoby leczonej wiele cierpliwości - leki te zaczynają działać dopiero po 2-4 tygodniach ich przyjmowania (czasem jeszcze później), ale w zamian nie powodują uzależnienia. Opisane przez Panią sensacje są raczej sprawą przemijającą - przyczyną wydaje się być Pani obawa przed tzw. "psychotropami". Więcej cierpliwości i powodzenia W. Łuczkowski.