Czy w nerwicy normalne jest osłabienie mięśni?

Czy osłabienie mięśni w nerwicy lekowej to normalne uczucie nóg rak buzi wszystkie mięśnie są jak z waty czy to normalne ? Biorę od 14 dni Elicea 5 mg gdyż obawiam się skutków ubocznych po jakim czasie zacznie działać ten lek na mnie?

Witam! Leki z grupy SSRI, do których należy Elicea zaczynają działać po 2 - 4 tygodniach przyjmowania - wymaga to dużej cierpliwości (przywykliśmy do tego, że jak bierzemy leki to powinna być zaraz poprawa, a tu trzeba czekać). nie zapominajmy o psychoterapii. Cierpliwości, powodzenia W. Łuczkowski.