Po jakim czasie zaczyna działać lek citaxin 20mg na nerwicę lękową?

Witam po jakim czasie zaczyna działać lek citaxin20mg na nerwicę lekowa??

Witam! Leki z grupy SSRI nie dają uzależnienia, jednak ich działanie pojawia się zwykle po 2 -4 tygodniach stosowania, a w niektórych przypadkach jeszcze później - każdy człowiek ma osobniczą reakcję. Natomiast, jeżeli idzie o lek, jest jednym z ciekawszych preparatów. Proszę pamiętać o psychoterapii! Powodzenia. W. Łuczkowski.