Czy jest u mnie możliwa poprawa przy leczeniu nerwicy?

Witam. Choruje na nerwice, prawdopodobnie jest to nerwica natręctw. Objawy sa bardzo uciążliwe, ciągły lęk, niekończące sie mysli. Brak pozytywnych uczuć. Biorę parogen 20 mg już 16 dzień, czy możliwa jest poprawa skoro jeszcze jej nie ma ?

Witam! Pierwsze oznaki poprawy przy przyjmowaniu leków z grupy SSRI pojawiają się po 2-4 tygodniach ich stosowania, a czasem jeszcze później - długość okresu oczekiwania na efekt terapeutyczny zależy od osobniczej przemiany tego leku w organizmie. Przy leczeniu lekami, które uzależniają działanie ich pojawia się znacznie szybciej, jednak lepiej nie ryzykować! Ważna jest także psychoterapia, która, w zasadzie jest leczeniem przyczynowym. Moja rada: poczekać na poprawę. Powodzenia W. Łuczkowski.