Kiedy powinna nastąpić poprawa po stosowaniu tych leków?

Witam.. biorę Citaxin 20mg ketler50mg i doraźnie relanium5mg na napady lęku. .. biorę Citaxin 20mg 0d tygodnia... moje lęki uczucie nie pokoju się pogorszyła... kiedy powinna nastąpić poprawa.. I jak długo mogę brać relanium?? Chodzę Na psychoterapie.. I czy kawa w dużych dawkach może nasilac objawy...dziękuję

Witam! leki z grupy SSRI i SNRI zaczynają działać po 2 - 4 tygodniach od rozpoczęcia leczenia. Jest to reakcja osobnicza, każdy człowiek może reagować po swojemu. Czasem na pierwsze oznaki poprawy czekamy nawet 6 tygodni. Citaxin jest jednym z lepszych leków tego typu. Więcej cierpliwości i powodzenia. W. Łuczkowski.