Czy to normalne, że czuję się coraz gorzej mimo stosowania leku?

Czy to normalne ze biorac lek Citaxin20mg 3 tygodnie czuje sie gorzej?? Chodze nerwowy gorsze napady leku itd kiedy to minie??

Witam! Citaxin jest lekiem z grupy SSRI (bardzo dobry), lecz pierwsze objawy działania tych leków pojawiają się po 2 - 4 tygodniach ich przyjmowania, czasem jeszcze później. Leczenie wymaga cierpliwości. W pierwszym okresie leczenia można dołączyć doraźnie benzodiazepiny. Z b. z. trzeba uważać - mogą uzależnić! Powodzenia.