Dlaczego zaburzenia lękowe nadal występują?

Czy to możliwe aby te leki nie zadzialaly na lęk? Biorę pregabaline 300mg i dulsevie 60 mg przez około 3 tygodnie. Odczuwam tylko poprawę nastroju, ale nic się nie zmieniło w kwestii zaburzen lekowych - nadal pojawiają się u mnie objawy. Dodam że psychoterapia wieloletnia u kompetentnych psychoterapeutów na mnie nie zadzialala, a tylko leki pomogly.

Witam! To może być zbyt krótki okres przyjmowania tych leków. Leki grup SSRI i SNRI zaczynają działać po 2-4 tygodniach ich przyjmowania, a czasem trzeba jeszcze dłużej czekać na efekty lecznicze - to zależy od wrażliwości osobniczej. Leki są bardzo dobre, ale osoby leczone muszą mieć cierpliwość. Powodzenia W. Łuczkowski.