Czy to są normlane objawy przy braniu tego leku?

Witam mam pytanie od 6 dni biore lek Parogen i dziwne mam objawy skurcze mięśni , sciśnięta szczęka odruchy niekotrolowane trzęsawki czy to normalne? czy na początku tak jest bo niestety nie mam teraz kontaktu z lekarzem :(

Witam! Leki z grupy SSRi zaczynają działać dopiero po 2-4 tygodniach, lecz działania niepożądane mogą się pojawić wcześniej - wszystko zależy od osobniczej wrażliwości. Powodzenia W. Łuczkowski.