Czy to normalne, że napady lękowe nasilają się po przyjmowaniu leków?

Witam to normalne ze po 2 tygodniach brania leku Escitalopramu w dawce20mg napady lękkowo moga sie bardzo nasilac?? Jesli tak to kiedy piwinna byc juz poprawa, lecze sie na nerwice. Chodze na psychoterapie poznawcza. Dziekuje za odpowiedz

Jeśli ma Pani wątpliwości co do leku- warto porozmawiać ze swoim lekarzem (zwykle poprawę uzyskuje się po od 2-4 tygodni stosowania, jednakże jest to kwestia indywidualna, dlatego zachęcam do konsultacji). W kontekście psychoterapii- warto wykazać się cierpliwością i zaangażowaniem w pracy nad sobą.